Vzdálená pomoc
O nás

Jsme tu pro vás 24/7

Náš tým je vždy připraven co nejrychleji reagovat na vaše dotazy,
ať se týkají produktů, technických parametrů, cenové politiky,
nebo vás pouze zajímají bližší informace o tom, co děláme.
Buďte si jisti, že vždy budete spojeni s konkrétním členem týmu,
který dokáže nejlépe zodpovědět vaše dotazy.

0 +

hovorů měsičně
O nás

Vaše IT, naše starost

Vizí naší společnosti a našeho týmu je pomáhat firmám s fungováním IT infrastruktury. Díky našim bohatým znalostem a zkušenostem dokážeme každému poradit, aby se jeho IT nestalo “strašákem”, ale naopak konkurenční výhodou. Zabýváme se jak cloudovými technologiemi a fyzickou infrastrukturou, tak i jejich kombinací v jeden fungující celek.

Stavíme na otevřených technologiích, protože v nich vidíme budoucnost. Zároveň se nevyhýbáme spolupráci s předními světovými poskytovateli cloudových služeb. Máme skvělý tým techniků a pracovníků servisní podpory, kteří jsou kdykoliv připraveni našim zákazníkům pomoci. Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.
Jsme držiteli několika ISO certifikátů.

Naše hodnoty

Otevřenost

Naše řešení stavíme výhradně na otevřených technologiích s cílem minimalizovat náklady, které mohou být spojené s licenčními poplatky a celkovou závislostí na globálních poskytovatelích hardwarových či softwarových produktů.

Transparentnost

Naše obchodní modely jsou jednoduše postavené, narozdíl od světových globálních hráčů na poli cloudových či IoT služeb. U nás si můžete být jistí, že cena v rámci zaslané nabídky bude odpovídat následné faktuře.

Flexibilita

Uvědomujeme si, že současná doba nutí firmy optimalizovat náklady. Všechna naše řešení jsou plně přizpůsobitelná potřebám a přáním zákazníků. Chceme zákazníkům nabídnout pouze ten rozsah služeb, které reálně potřebují.

Komunikace

Naše support & monitorovací centrum je k dispozici kdykoliv, nemusíte se obávat, že se dovoláte na helpdesk do asijských či afrických zemí. Náš tým operuje v Písku a je schopen se zákazníkem hovořit bez problémů v českém i anglickém jazyce.

Služby

Flexibilní řešení na míru

Z našich služeb si vyberete tu správnou pro vaše IT, popřípadě vám navrhneme individuální řešení.

Servery, storage a networking jako služba

To mě zajímá

Vytvářejte, nasazujte a spravujte Kubernetes

To mě zajímá

Komplexní support 24/7 jako služba

To mě zajímá

Monitoring, sběr, vizualizace a reporting dat jako služba

To mě zajímá
Navrhneme též vaše privátní IT řešení s použitím fyzické či virtuální infrastruktury nebo jejich kombinací. Získáte individuální přístup a návrh řešení šitého na míru přesně vašim potřebám.

Chci vědět více o

Spolupráce

Proč s námi spolupracovat?

Důvěra a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás klíčové, proto poskytujeme řešení, která jsou profesionální, efektivní a cenově nejvýhodnější. Pomůžeme s IT i vám.

Profesionalita

Cloud máme založen na nejmodernějších platformách (OpenStack a Kubernetes) a provozujeme ho na vlastní hardwarové infrastruktuře. Jsme držiteli několika ISO certifikátů.

Optimalizace řešení

Při navrhování konkrétního obchodního řešení bereme ohled na technologický vývoj a predikci růstu vaší firmy, využíváme dobrých příkladů z praxe (case studies) a díky našim bohatým zkušenostem bude investice vždy jen taková, aby se rychle vrátila.

Customizace

Naše produkty se neustále přizpůsobují vašim potřebám. Vaši spokojenost zajistí vhodná kombinace fyzické a virtuální infrastruktury společně s vhodnou kombinací služeb z našeho portfolia.

24/7/365

Naše Support a monitorovací centrum je vám kdykoliv k dispozici a pomůže vám s řešením problémů, které v rámci provozu IT infrastruktury mohou nastat. Svěřte nám kompletní správu vašeho IT a v klidu se soustřeďte na svůj business. My se postaráme o zbytek.
Telefon

+420 380 424 000

EMAIL:

info@tcpro.cz

Sídlo

Pražská 483, Písek