Monitoring, sběr, vizualizace a reporting dat jako služba

Vizualizujeme · Integrujeme · Reportujeme · Servisujeme · Dohlížíme 24/7

Data vizualization in a clear dashboard - any data, any device.

Kompletní monitoring dat

Naše softwarové řešení umožňuje monitoring celé řady veličin v reálném čase. Dodání, instalace a napojení koncových zařízení, customizace celého řešení je pro nás samozřejmostí.

Nezávislost zařízení a systémů

Napojení čidel, koncových zařízení či komunikačních platforem napříč výrobci je pro nás samozřejmostí. Dokážeme vše integrovat, propojit a vytvořit pro vás jedno ucelené řešení.

Prediktivní údržba a automatizace

Monitoring, algoritmy pro vzdálenou diagnostiku, prediktivní údržba - vše bez nutnosti manuálních zásahů. Díky našemu řešení máte pod kontrolou provoz, služby a dokonce i celé objekty.

Alerting a reporting

Samozřejmostí je kompletní systém výkaznictví a reportingu, přizpůsobeného potřebám vaší společnosti nebo externích subjektů např. dozorových či auditních orgánů - vše automatizovaně.

Co ohlídáte?

Získejte odbornou konzultaci zdarma​

Možnosti uplatnění internetu věcí ve vaší firmě s vámi probere náš kolega, který je odborníkem na IoT.

Jan Veselý

IoT Specialist

Vyberte si řešení na míru

Pomůžeme vám s měřením teplot, vlhkostí a dalších zařízení pro potřeby potravinářských certifikací (HACCP, IFS FOOD a další). Umíme také měřit hodnoty ve vašich chladících zařízeních.

DASHPOINT vás upozorní, pokud hodnota přesáhne požadované hranice. Součástí našeho řešení je i připravený report, který slouží právě pro potravinářské kontroly.

 Se zvyšující se mi cenami energií jsme schopni napojit vaše elektroměry, vodoměry, kalorimetry a vy tak můžete mít přehled energií na jednom místě.

 Už nebudete muset nic manuálně zapisovat. Vše se dělá automaticky a vy už se nemusíte o nic starat.

Pomůžeme vám s měřením teplot, vlhkostí a dalších zařízení pro potřeby potravinářských certifikací (HACCP, IFS FOOD a další). Umíme také měřit hodnoty ve vašich chladících zařízeních.

 DASHPOINT vás upozorní, pokud hodnota přesáhne požadované hranice. Součástí našeho řešení je i připravený report, který slouží právě pro potravinářské kontroly.

 Se zvyšující se mi cenami energií jsme schopni napojit vaše elektroměry, vodoměry, kalorimetry a vy tak můžete mít přehled energií na jednom místě.

 Už nebudete muset nic manuálně zapisovat. Vše se dělá automaticky a vy už se nemusíte o nic starat.

Potřebujete sledovat vaše stav vašich budov a komplexů? DASHPOINT je schopen sledovat budovy a další důležité údaje. Díky monitoringu teplot, vlhkostí, CO2, VOC látek a dalších, můžete připravit skvělé prostředí pro vás a vaše zaměstnance. Dnes se hledí mnoho na koncentraci CO2 v prostředí. Pokud vás bolí hlava nebo jste unavení, je to možná právě kvůli CO2.

 Potřebujete hlídat vaše zasedací místnosti? Jsme schopni měřit zaplněnost zasedacích místností, jejich prostředí nebo spotřebovanou energii. 

 Celkově spotřeba energií je důležitá ve Facility a Energy managamentu, proto díky našemu řešení můžete spotřeby elektřiny, vody, plynu a další sledovat ihned. Nebudete tak nepříjemně překvapeni, když vám přijde vyúčtování.

Sledování teplot a vlhkostí patří k nejdůležitějším měřením v logistice. Pokud máte výrobky, které mají problém se zvýšenou či sníženou vlhkostí, není nic jednoduššího, než nás oslovit a my vám pomůžeme. Náš systém DASHPOINT se zaměří na vaší teplotu a vlhkost a upozorní vás vždy, když hodnoty nebudou správné. Především při řešení HACCP a IFS FOOD jsou tyto hodnoty velmi důležité. 

 Důležité jsou i v případě, kdy vám jde o kvalitu uchovávání vašich produktů. Je důležité skladovat zboží ve správných teplotách. Vyhnete se pak plísním, ztrátě kvality a dalších velice nepříjemných záležitostí.

 Nově také monitorujeme chladící a přepravní automobily. Nainstalujeme vám do automobilu bezdrátové čidlo a vy už pak v jednom systému vidíte údaje z vašich skladů a zároveň i automobilů. Také jsme vám schopni zaslat polohu automobilu a vy tak můžete bezpečně sledovat vaše převozy.

Průmysl 4.0 je rozvíjející se odvětví. Ruku v ruce jde s tímto tématem i automatizace a robotizace. DASHPOINT pomáhá mnoho zákazníků v těchto oblastech. Zaměřujeme se především na vizualizaci a predikci vašich dat.

Pomocí našeho řešení můžete napojit například vaše průmyslové zařízení (stroj, automobil, bagr, nákladní automobil) a veškerá data sledovat

Potřebujete vyrobit akcelerometr? Nebo potřebujete speciální zařízení s vlastním vývojem? Potřebujete individuální software? Pro nás to není problém a záleží na vašich požadavcích. Rádi pro vás připravíme projekt na míru.

Dokážeme vám poskytnout veškeré údaje o spotřebách energií, o informacích z vašich strojů, automatizovat vaše linky a dokážeme měřit vše, co je potřeba

 Nezbytnou součástí Průmyslu 4.0 je i digitalizace. Digitalizujte si svoje dokumenty a už nebudete muset řešit manuální zapisování nebo psát důležité informace na papír.

I vaše město může být „chytré“. Obce obsahují opravdu mnoho důležitých dat. Bohužel se tyto data stále neměří a když už měří, tak je jich tolik, že následující vizualizace je nepřehledná a obce mnohdy neví, na co se dívají. 

 DASHPOINT vám pomůže vymyslet řešení na míru přímo pro vaší obec. Od sledování kanalizace, přes úsporu osvětlení až po sledování vývoje teplot, znečištění prostředí a nebo sledování odpadového hospodářství. 

Jsme vám také schopni nainstalovat sledování spotřeb na vaše školy, úřady a budovy, všude tam, kde je vhodné měřit spotřeby. Ať už se jedná o spotřeby elektřiny, vody nebo plynu. To vše vám jsme schopni zaintegrovat do našeho systému a vy tak budete mít vše přehledně na jednom místě. 

 Další důležitou funkcí může být i alertovací systém, který vás upozorní na případné poruchy potrubí nebo nadměrný výdej elektřiny

 Jelikož digitalizace přichází do mnoha obcí, snažíme se vám s tímto mnohdy problémem pomoci a vždy připravit řešení na míru.

Sledování léčiv je důležitou součástí každého zdravotnictví. Teplota a vlhkost mají důležitou roli při kontrole skladování vašeho zboží. 

DASHPOINT je schopný vám tyto údaje ohlídat pomocí bezdrátových i drátových čidel, vždy dle vhodnosti řešení. Jsme schopni integrovat stávající zařízení, popřípadě dodat i nová zařízení a vše jednoduše vizualizovat. Data máte opravdu ihned a nemusíte se tak bát, že bude vaše zboží skladováno v nepříznivých podmínkách. Vše přizpůsobíme vašim možnostem a na míru.

 Alerting a reporting je nedílnou součástí našeho řešení. Pokud bude zboží skladováno v nevhodných teplotách nebo vlhkostech, systém vás automaticky upozorní e-mailem nebo sms. Na konci týdne či měsíce vám vygenerujeme report, kde se veškeré tyto informace dozvíte.

 Také jsme schopni sledovat převoz léčiv a také ověřit to, zda jsou převážena ve vhodných podmínkách. Můžete tedy vidět, kde se váš automobil nachází a jaká je v něm teplota a vlhkost.

Nevybrali jste si vhodné řešení?

 Nevadí, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 380 424 000 nebo e-mail info@tcpro.cz.

Co pro vás uděláme?

NA SPOTŘEBĚ

vám ušetříme tisíce měsíčně

SENZORY

instalujeme na místě

PŘIZPŮSOBÍME

váš dashboard na míru

NASTAVÍME

přehledný alerting a reporting

Posuneme vaše provozní údaje na vyšší úroveň

 • Vytvořili jsme jeden z nejmodernějších systému pro správu, monitoring a reporting IoT čidel
 • Už nejsou potřeba další aplikace – s námi máte vše na jednom místě
 • Pomůžeme vám nejenom s měřením teplot, vlhkostí a dalších enviromentálních veličin, ale vizualizujeme vám aktuální spotřebu elektřiny, vody a dalších parametrů
 • Veškerá data jsou uložena v českém cloudu s českou podporou
 • Potřebujete řešení na míru? Vše přizpůsobíme vaším požadavkům

Naši zákazníci se setkali s těmito přÍnosy

0 %
automatizace odečtu hodnot
0 0 ztráty
kvůli znehodnocení zboží
min. 0 %
úspora času na reportingu
0 0 soudní výlohy
kvůli špatné jakosti

Nešetřete na řešení, šetřete na nákladech

Basic

Základní balíček

od 999,-

/měsíčně

 • 1 uživatel
 • 1 skupina práv
 • 20 prvků v dashboardu

Standard

Standardní balíček

od 1 999,-

/měsíčně

 • 3 uživatelé
 • 1 – 3 skupiny práv
 • 50 prvků v dashboardu
 • základní report
 • e-mailový alerting (1 adresa)
 • responzivita na mobilní telefon

Profi

Profesionální balíček

na dotaz

 • neomezeně uživatelů
 • 3 a více skupin práv
 • neomezeně prvků v dashboardu
 • automatizovaný report
 • soupis upozornění, export do pdf
 • e-mailový alerting
 • SMS notifikace
 • responzivita na mobilní telefon
 • rozšíření dat dle volby
 • sledování a vyhodnocení stavů
 • dohled 24/7

Naši zákazníci o nás říkají

Naši zákazníci o nás říkají

Rádi s vámi probereme možnosti řešení pro vaše požadavky

Zanechte nám prosím kontaktní údaje. Ozveme se vám v co nejkratší době.

Vzdálená podpora pomocí TeamViewer

Abychom vám poskytli co nejefektivnější pomoc, využíváme program TeamViewer. Poté, co odsouhlasíte EULA a přístup technika, náš kolega má možnost navigovat se v prostředí vašeho přístroje, aby co nejrychleji odhalil, kde je problém. Tento přístup po vyřešení problému technik odpojuje, takže už do vašeho počítače nevidí, dokud mu příště přístup neodsouhlasíte.

Software TeamViewer stahujte až po konzultaci s našimi techniky. Nikdy nedávejte své přihlašovací ani jiné citlivé údaje ostatním, jediné údaje, které můžete při tomto řešení potřebovat, je ID a osobní kód v rámci softwaru TeamViewer.

TeamViewer Remote Assistance

To provide you with the most efficient help, we utilize the TeamViewer software. After you agree to the EULA and the technician access, our colleague has the abilitiy to navigate in the environment of your device to find as soon as possible where the problem us. This access is disconnected by the technician after the problem is resolved so he no longer can see the insides of your device until you aprove his access the next time. 

Download the TeamViewer sotware after you have consulted our technicians. Never give your login information or any other sensitive information to others. The only credentials you will need for the resolution of your problem is the ID and a personal code within the TeamViewer software.

Rádi s vámi probereme možnosti řešení pro vaše požadavky

Zanechte nám prosím kontaktní údaje. Ozveme se vám v co nejkratší době.

Windows

Procesory

RAM

Storage

IP adresa

Linux

Procesory

RAM

Storage

IP adresa

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

Rádi s vámi probereme možnosti řešení pro vaše požadavky

Zanechte nám prosím kontaktní údaje. Ozveme se vám v co nejkratší době.

Rádi s vámi probereme možnosti řešení pro vaše požadavky

Zanechte nám prosím kontaktní údaje. Ozveme se vám v co nejkratší době.

We Tailor an Offer Specifically
to Your Needs

We Tailor an Offer Specifically
to Your Needs

Please leave your contact information below and we will get back to you as soon as possible.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

We will be happy to talk about a solution fitting your needs

Please leave your contact information below.

Rádi vám zpracujeme nabídku na míru