Vzdálená podpora

Dashboard pro vaše data

Vizualizujeme · Integrujeme · Reportujeme · Servisujeme · Dohlížíme 24/7

Dashboard pro vaše data

Vizualizujeme · Integrujeme · Reportujeme · Servisujeme · Dohlížíme 24/7

Řešení monitoringu, vizualizace, sběru a reportingu dat pomocí Internetu věcí (IoT). Program vás vždy upozorní na zvyšující se teploty ve vašich zařízeních, na vyšší spotřebu energií a mnoho dalšího. Vše dle vašich potřeb a požadavků.

0 +

hodnot za sekundu

Komplexní řešení měření veličin pomocí IoT na klíč

Kompletní monitoring dat

Naše softwarové řešení umožňuje monitoring celé řady veličin v reálném čase. Dodání, instalace a napojení koncových zařízení, customizace celého řešení dle vašich potřeb je pro nás samozřejmostí.

Prediktivní údržba a automatizace

Monitoring, algoritmy pro vzdálenou diagnostiku, prediktivní údržba - vše bez nutnosti manuálních zásahů. Díky našemu řešení máte pod kontrolou provoz, služby a dokonce i celé objekty.

Nezávislost zařízení a systémů

Napojení čidel, koncových zařízení či komunikačních platforem napříč výrobci je pro nás samozřejmostí. Dokážeme vše integrovat, propojit a vytvořit pro vás jedno ucelené řešení.

Alerting a reporting

Samozřejmostí je kompletní systém výkaznictví a reportingu, přizpůsobeného potřebám vaší společnosti nebo externích např. dozorových či auditních orgánů - vše automatizovaně.

Co ohlídáte?

Teplo

Vodu

Bezpečnost

Spotřeby

Prostředí

Dopravu

Firmy

Vyberte si řešení na míru

Potravinářství

Pomůžeme vám s měřením teplot, vlhkostí a dalších zařízení pro potřeby potravinářských certifikací (HACCP, IFS FOOD a další). Umíme také měřit hodnoty ve vašich chladících zařízeních.

 

DASHPOINT vás upozorní, pokud hodnota přesáhne požadované hranice. Součástí našeho řešení je i připravený report, který slouží právě pro potravinářské kontroly.

 

Se zvyšující se mi cenami energií jsme schopni napojit vaše elektroměry, vodoměry, kalorimetry a vy tak můžete mít přehled energií na jednom místě.

 

Už nebudete muset nic manuálně zapisovat. Vše se dělá automaticky a vy už se nemusíte o nic starat.

Hotely a Restaurace

Pomůžeme vám s měřením teplot, vlhkostí a dalších zařízení pro potřeby potravinářských certifikací (HACCP, IFS FOOD a další). Umíme také měřit hodnoty ve vašich chladících zařízeních.

 

DASHPOINT vás upozorní, pokud hodnota přesáhne požadované hranice. Součástí našeho řešení je i připravený report, který slouží právě pro potravinářské kontroly.

 

Se zvyšující se mi cenami energií jsme schopni napojit vaše elektroměry, vodoměry, kalorimetry a vy tak můžete mít přehled energií na jednom místě.

 

Už nebudete muset nic manuálně zapisovat. Vše se dělá automaticky a vy už se nemusíte o nic starat.

Facility & Energy Management

Potřebujete sledovat vaše stav vašich budov a komplexů? DASHPOINT je schopen sledovat budovy a další důležité údaje. Díky monitoringu teplot, vlhkostí, CO2, VOC látek a dalších, můžete připravit skvělé prostředí pro vás a vaše zaměstnance. Dnes se hledí mnoho na koncentraci CO2 v prostředí. Pokud vás bolí hlava nebo jste unavení, je to možná právě kvůli CO2.

 

Potřebujete hlídat vaše zasedací místnosti? Jsme schopni měřit zaplněnost zasedacích místností, jejich prostředí nebo spotřebovanou energii. 

 

Celkově spotřeba energií je důležitá ve Facility a Energy managamentu, proto díky našemu řešení můžete spotřeby elektřiny, vody, plynu a další sledovat ihned. Nebudete tak nepříjemně překvapeni, když vám přijde vyúčtování.  

Logistika

Sledování teplot a vlhkostí patří k nejdůležitějším měřením v logistice. Pokud máte výrobky, které mají problém se zvýšenou či sníženou vlhkostí, není nic jednoduššího, než nás oslovit a my vám pomůžeme. Náš systém DASPOINT se zaměří na vaší teplotu a vlhkost a upozorní vás vždy, když hodnoty nebudou správné. Především při řešení HACCP a IFS FOOD jsou tyto hodnoty velmi důležité. 

 

Důležité jsou i v případě, kdy vám jde o kvalitu uchovávání vašich produktů. Je důležité skladovat zboží ve správných teplotách. Vyhnete se pak plísním, ztrátě kvality a dalších velice nepříjemných záležitostí.

 

Nově také monitorujeme chladící a přepravní automobily. Nainstalujeme vám do automobilu bezdrátové čidlo a vy už pak v jednom systému vidíte údaje z vašich skladů a zároveň i automobilů. Také jsme vám schopni zaslat polohu automobilu a vy tak můžete bezpečně sledovat vaše převozy.

 

Industry 4.0

Průmysl 4.0 je rozvíjející se odvětví. Ruku v ruce jde s tímto tématem i automatizace a robotizace. DASHPOINT pomáhá mnoho zákazníků v těchto oblastech. Zaměřujeme se především na vizualizaci a predikci vašich dat.

Pomocí našeho řešení můžete napojit například vaše průmyslové zařízení (stroj, automobil, bagr, nákladní automobil) a veškerá data sledovat

Potřebujete vyrobit akcelerometr? Nebo potřebujete speciální zařízení s vlastním vývojem? Potřebujete individuální software? Pro nás to není problém a záleží na vašich požadavcích. Rádi pro vás připravíme projekt na míru.

Dokážeme vám poskytnout veškeré údaje o spotřebách energií, o informacích z vašich strojů, automatizovat vaše linky a dokážeme měřit vše, co je potřeba

 

Nezbytnou součástí Průmyslu 4.0 je i digitalizace. Digitalizujte si svoje dokumenty a už nebudete muset řešit manuální zapisování nebo psát důležité informace na papír.

Smart City

I vaše město může být "chytré". Obce obsahují opravdu mnoho důležitých dat. Bohužel se tyto data stále neměří a když už měří, tak je jich tolik, že následující vizualizace je nepřehledná a obce mnohdy neví, na co se dívají. 

 

DASHPOINT vám pomůže vymyslet řešení na míru přímo pro vaší obec. Od sledování kanalizace, přes úsporu osvětlení až po sledování vývoje teplot, znečištění prostředí a nebo sledování odpadového hospodářství. 

 

Jsme vám také schopni nainstalovat sledování spotřeb na vaše školy, úřady a budovy, všude tam, kde je vhodné měřit spotřeby. Ať už se jedná o spotřeby elektřiny, vody nebo plynu. To vše vám jsme schopni zaintegrovat do našeho systému a vy tak budete mít vše přehledně na jednom místě. 

 

Další důležitou funkcí může být i alertovací systém, který vás upozorní na případné poruchy potrubí nebo nadměrný výdej elektřiny

 

Jelikož digitalizace přichází do mnoha obcí, snažíme se vám s tímto mnohdy problémem pomoci a vždy připravit řešení na míru. 

Zdravotnictví

Sledování léčiv je důležitou součástí každého zdravotnictví. Teplota a vlhkost mají důležitou roli při kontrole skladování vašeho zboží. 

 

DASHPOINT je schopný vám tyto údaje ohlídat pomocí bezdrátových i drátových čidel, vždy dle vhodnosti řešení. Jsme schopni integrovat stávající zařízení, popřípadě dodat i nová zařízení a vše jednoduše vizualizovat. Data máte opravdu ihned a nemusíte se tak bát, že bude vaše zboží skladováno v nepříznivých podmínkách. Vše přizpůsobíme vašim možnostem a na míru.

 

Alerting a reporting je nedílnou součástí našeho řešení. Pokud bude zboží skladováno v nevhodných teplotách nebo vlhkostech, systém vás automaticky upozorní e-mailem nebo sms. Na konci týdne či měsíce vám vygenerujeme report, kde se veškeré tyto informace dozvíte.

 

Také jsme schopni sledovat převoz léčiv a také ověřit to, zda jsou převážena ve vhodných podmínkách. Můžete tedy vidět, kde se váš automobil nachází a jaká je v něm teplota a vlhkost

Individuální řešení

Nevybrali jste si vhodné řešení?

 

Nevadí, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 380 424 000 nebo na e-mail: info@tcpro.cz

Technologie

Co pro vás uděláme?

Vybereme vhodné řešení

Instalace na místě

Dashboard na míru

Alerting a reporting

Posuneme vaše provozní údaje na vyšší úroveň

Vytvořili jsme jeden z nejmodernějších systému pro správu, monitoring a reporting IoT čidel
Už nejsou potřeba další aplikace - s námi máte vše na jednom místě
Pomůžeme vám nejenom s měřením teplot, vlhkostí a dalších enviromentálních veličin, ale vizualizujeme vám aktuální spotřebu elektřiny, vody a dalších parametrů
Veškerá data jsou uložena v českém cloudu s českou podporou
Potřebujete řešení na míru? Vše přizpůsobíme vaším požadavkům
Ceník

Nešetřete na řešení, šetřete na nákladech

Naši zákazníci se setkali s těmito přínosy

0 %

automatizace
odečtu hodnot

0

výše ztrát kvůli
znehodnocení zboží

min. 0 %

úspora času
na přípravu reportů

0

úspora na soudní
výlohy kvůli špatné jakosti

Základní balíček

od 999,- /měsíčně

 • 1 uživatel
 • 5 zařízení
 • 1 skupina práv
 • 20 prvků v dashboardu
 • e-mailový alerting (1 adresa)

Standardní balíček

od 1.999,- /měsíčně

 • 3 uživatelé
 • 10 zařízení
 • 1 - 3 skupiny práv
 • 50 prvků v dashboardu
 • základní report
 • e-mailový alerting (1 adresa)
 • responzivita na mobilní telefon

Profesionální balíček

na dotaz

 • neomezeně uživatelů
 • neomezeně zařízení
 • 3 a více skupin práv
 • neomezeně prvků v dashboardu
 • automatizovaný report
 • soupis upozornění, export do pdf
 • e-mailový alerting
 • SMS notifikace
 • responzivita na mobilní telefon
 • rozšíření dat dle volby
 • sledování a vyhodnocení stavů
 • dohled 24/7

Zarezervujte si 30 minut
konzultace zdarma

Filip Rakovan, IoT Business Developer & Project manager

Zarezervujte si
30 minut
konzultace zdarma

Filip Rakovan, IoT Business Developer & Project manager
Reference

Zákazníci o nás říkají

Telefon

+420 380 424 000

EMAIL:

info@tcpro.cz

Sídlo

Pražská 483, Písek